FERIE Z PORADNIA I BIBLIOTEKĄ 2018
29 stycznia 2018
Nowy test psychologiczny – Skala Inteligencji Stanford – Binet 5
7 kwietnia 2018

Przystąpienie do programu „B&N – B jak Bezpieczny, N jak Niechroniony”

Przystąpienie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czerwinie do programu „B&N – B jak Bezpieczny, N jak Niechroniony”

Program profilaktyczny „B&N – B jak Bezpieczny, N jak Niechroniony” skierowany jest do realizacji w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych. Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu to główny organizator programu, a jego partnerami strategicznym są: Mazowiecki Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Mazowiecka Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego, Mazowiecki Kurator Oświaty i Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli.
Priorytetem programu jest uzyskanie wpływu na znaczną poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego (pieszych i rowerzystów). PP-P
w Czerwinie kieruje swoje działania do przedszkolaków, dzieci
i młodzieży szkolnej oraz zachęca do udziału w nim rodziców – poprzez organizację prelekcji, zajęć edukacyjnych, opracowanie materiałów informacyjnych, upowszechnionych na stronie internetowej naszej placówki oraz przekazanych uczestnikom w formie ulotek lub gazetek.

Podejmujemy się realizacji zadań, zgodnie z zadeklarowanym zakresem uczestnictwa, w sposób dostosowany do naszych kompetencji, możliwości
i umiejętności i zapraszamy do współpracy.