Warsztaty o tematyce Bożonarodzeniowej 2022
Ferie z Poradnią i Biblioteką – na ludową nutę
18 lutego 2024

Ferie z Poradnią i Biblioteką 2023

W  dniach 14 – 17 lutego 2023 r.  pracownice  Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej  w Czerwinie: Marzena Żochowska,  Patrycja Potrykus i Wiktoria Krystosik przy współpracy z Gminną Biblioteką w Olszewie-Borkach i Placówką Wsparcia Dziennego TPD w Olszewie-Borkach, zorganizowały i przeprowadziły „ Ferie z Poradnią i Biblioteką”. Tegoroczne spotkania zatytułowane były „Tydzień przygody z książką” i uczestniczyło w nich 130 dzieci z terenu gminy Olszewo-Borki. W trakcie ich trwania dzieci aktywnie uczestniczyły w proponowanych  zajęciach. Gościem specjalnym tegorocznych ferii była Pani Anna Romejko –  autorka książek „Zawsze jest jakiś happy end” i „Bajki (nie)bajki z lichem w tle”, która oczarowała dzieci do tego stopnia, że stworzyły swoją własną książkę.

Dziękujemy bardzo Pani Elżbiecie Nakielskiej Dyrektor Gminnej Biblioteki w Olszewie-Borkach, Pani Elżbiecie Grzymale, Pani Magdalenie Piersa z Placówki Wsparcia Dziennego TPD w Olszewie-Borkach za pomoc w organizacji zajęć oraz pracownikom Samorządowego Przedszkola w Olszewie-Borkach za przyjęcie naszego zaproszenia i udział  w zajęciach.

Dziękujemy rodzicom i wszystkim dzieciom, które tak licznie zechciały spędzić z nami swój wolny czas.

Do zobaczenia za rok.

Poradni Psychologiczno– Pedagogicznej