Ferie z Poradnia w Troszynie 2024
19 lutego 2024

Powiatowy Konkurs Bożonarodzeniowy Anioł – rozstrzygnięty!

W dniu 2 lutego 2024 roku, odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu „Bożonarodzeniowy Anioł”. Konkurs zorganizowala Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Czerwinie we  spółpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Czerwinie. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem uczestników w różnym wieku. Do oceny wpłynęło 97 cudnych aniołów różnej wielkości, wykonanych w różnych technikach i z różnych materiałów. Laureaci w pięciu kategoriach, otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Dyrektora Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Delegatura w Ostrołęce, pana Mariusza Popielarza, wójta gminy Czerwin pana Grzegorz Długokęcki, wójta gminy Goworowo pana Piotra Kosiorka oraz Dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Czerwinie panią Katarzynę Dragow – Kubeł. Podsumowanie konkursu zaszczycili swoją obecnością: pani poseł Żaneta Cwalina Śliwowska, Starosta ostrołęcki pan Stanisław Kubeł, Wicestarosta pan Krzysztof Parzychowski, dyrektor Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Ostrołęce pan Michał Sebastian Giers, radna powiatowa pani Anna Buczyńska, dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych im. Papieża Jana Pawła II pani Justyna Jabłonka, dyrektor Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego pani Mariola Zalewska. Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wszystkim laureatom.

Laureaci Powiatowego Konkursu Plastycznego „ Bożonarodzeniowy Anioł”

I kategoria – dzieci z programu WWRD

III miejsce – Julia Gąska
Wyróżnienie – Wiktoria Oleksiak