KONKURS PLASTYCZNY ,,BAJECZNIE W DOMU”
18 maja 2020
Światowym Dniem Bez Telefonu
6 lipca 2020

Rozstrzygnięcie konkursu pt:  ,,BAJECZNIE W DOMU”

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna   w  Czerwinie   we   współpracy   z  Gminną  Biblioteką w Olszewie-Borkach zorganizowała konkurs plastyczny pod  tytułem   ,,Bajecznie w domu”.

Zadaniem  dzieci  w  wieku  3-6  lat  było wysłuchanie bajki  i  przedstawienie  wybranego  fragmentu za pomocą dowolnej techniki plastycznej.    W dniu  10 czerwca 2020r. komisja w składzie:    Patrycja Potrykus – Grochowina,  Marta Iwaniuk,  Elżbieta Nakielska dokonały  oceny  nadesłanych  prac.

Pragnę  w  imieniu  własnym  oraz  wszystkich pracowników poradni  bardzo serdecznie podziękować za udział w konkursie wszystkim  dzieciom.  Szczególnie dziękujemy  rodzicom  i   osobom,   które  motywowały  i  wspierały  dzieci   w  ich  pracy  oraz pomogły dzieciom przesłać wykonane  ilustracje.

Na  stronie  internetowej  Poradni  Psychologiczno  –  Pedagogicznej   w   Czerwinie   przedstawiamy  wszystkie nagrodzone prace artystyczne.
O  sposobie  przekazania   nagród  opiekunowie   laureatów  zostaną   poinformowani   telefonicznie.

Poradnia  bardzo  dziękuje  za  pomoc i wsparcie w organizacji konkursu Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej   w Olszewie-Borkach Pani Elżbiecie Nakielskiej.

p.o. Dyrektor
                                                                                                                      Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej