Cogito Ergo Sum 2018
18 czerwca 2018
Wakacyjna Świetlica
9 lipca 2018

Niepełnosprawność dzieci i młodzieży – spotkania w gminach

W kwietniu 2018r. we wszystkich gminach będących w obrębie działania Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Czerwinie tj.: Czerwin, Goworowo, Rzekuń, Troszyn i Olszewo – Borki odbyły się spotkania ze specjalistami Poradni: oligofrenopedagogiem, surdologopedą, tyflopedagogiem i rehabilitantem dotyczące niepełnosprawności u dzieci. Prezentowane zagadnienia dotyczyły rozwoju dziecka, w tym zmysłów: wzroku, słuchu, mowy i sprawności ruchowej. W spotkaniach uczestniczyli rodzice, nauczyciele, wójtowie, a także przedstawiciele Gminnych Ośrodków Pomocy Społecznej.

W przypadku zainteresowania i uzyskania dodatkowych informacji nt. w/w niepełnosprawności prosimy o kontakt z naszą placówką tel. 29/761 90 42.