18 grudnia 2015
Magia Świąt Bożego Narodzenia
22 stycznia 2016

Mała Olimpiada w Czerwinie 2015

Dnia 24.11.2015r.w Szkole Podstawowej w Czerwinie pracownicy Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej: Małgorzata Serowiec – terapeuta SI i Ewa Świderska – rehabilitant, poprowadziły zabawy ruchowe z cyklu „Mała Olimpiada” zachęcając uczniów klasy IIIa i IIIb do zdrowej, sportowej rywalizacji.” W zajęciach uczestniczyło 43 dzieci, które skutecznie prezentowały swoje umiejętności równoważne, orientacyjne, zwinnościowe, wytrzymałościowe, siłowe oraz z zakresu koordynacji wzrokowo – ruchowej. Mamy nadzieję, iż zapoczątkowana inicjatywa zdrowej, sportowej rywalizacji będzie kontynuowana w pozostałych klasach ( „w zdrowym ciele – zdrowy duch”), gdyż umiejętności ruchowe idą w parze z osiąganiem sukcesów dydaktycznych naszych uczniów.

Wspaniałej zabawie towarzyszyła miła atmosfera. Uczniowie na pamiątkę otrzymali skromne upominki i dyplomy, a prowadzący piękne laurki własnoręcznie wykonane przez dzieci. Dyrekcji i Wychowawcom Szkoły Podstawowej w Czerwinie bardzo dziękujemy za współpracę.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do współpracy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Czerwinie.