Konkurs Cogito Ergo Sum 2015
Dogoterapia w PP-P w Rzekuniu
30 listopada 2015

Wakacje z poradnia 2015

10 lipca 2015 w punkcie Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Olszewie Borkach dzieci pod opieką logopedy Patrycji Potrykus-Grochowiny i logopedy Magdaleny Oleśkiewicz wykonywały techniką orgiami z kółek zwierzęta żyjące w morzach i oceanach. Dla przybyłych była to super zabawa i nauka, która rozwija sprawność manualną, wyobraźnię przestrzenną i twórcze myślenie. Wspólnymi siłami powstało „akwarium” z wielorybami, złotymi rybkami i żółwiami, które można podziwiać w Gminnej Bibliotece w Olszewie Borkach. Dodatkowo podczas zajęć dzieci słuchały bajki , oglądały albumy przyrodnicze oraz brały czynny udział w dyskusjach na temat fauny i flory mórz i oceanów.

Zajęcia odbyły się przy wsparciu p. Elżbiety Nakielskiej Dyrektor Gminnej Biblioteki w Olszewie Borkach za co serdecznie dziękujemy.