16 sierpnia 2018

Warsztaty Masażu Shantala 2015

W miesiącu maju zorganizowane zostały w naszej Poradni warsztaty Masażu Shantala. Odbyły się 4 spotkania, na których prowadząca pokazywała masaż na lalce, a obecni rodzice masowali swoje dzieci. Na każdym spotkaniu uczestnicy poznawali nowe elementy. Zajęcia prowadziła – Magdalena Oleśkiewicz – Certyfikowany Instruktor Masażu Shantala, neurologopeda. Pani Magda udzieliła również rodzicom wskazówek dotyczących profilaktyki logopedycznej i doradziła w jaki sposób stymulować rozwój mowy. Masaż podobał się zarówno dzieciom, które poddawane tej stymulacji były spokojne i wyciszone jak i mamom, które mogły w ten sposób pogłębić więź z dzieckiem. Planowane są kolejne warsztaty, na które serdecznie zapraszamy.