Rozstrzygnięcie konkursu pt:  ,,BAJECZNIE W DOMU”
19 czerwca 2020
Prace z konkursu „Światowego dnia bez telefonu”
5 sierpnia 2020

Światowym Dniem Bez Telefonu

W związku z obchodzonym 15 lipca „Światowym Dniem Bez Telefonu” zapraszamy dzieci i ich rodziców do udziału w akcji: „Jak spędzam czas bez telefonu”. Inicjatywa kierowana jest do dzieci w wieku 7-12 lat. Zwracamy się z prośbą do rodziców, by motywowali swoje dzieci do spędzenia tego dnia bez telefonu. Zachęcamy do przesyłania prac, zdjęć przedstawiających różnorodne pomysły na spędzenie dnia bez komórki.

Prace mogą  przedstawiać relacje z zabaw gier oraz różnorodnej aktywności fizycznej . Pomysły i propozycje w formie scanów rysunków zdjęć lub opisów prosimy przesłać na adres poradni biuro@poradniawczerwinie.edu.pl do 17 lipca. Do prac należy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych i publikację prac dzieci.

Pomysły dzieci zostaną zamieszczone na stronie Internetowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czerwinie oraz na profilu poradni na Facebooku.