Wakacyjny tydzień z książką 2017
13 lipca 2017
Przystąpienie do programu „B&N – B jak Bezpieczny, N jak Niechroniony”
16 marca 2018

FERIE Z PORADNIA I BIBLIOTEKĄ 2018

Niezmiennie od kilku lat Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Czerwinie we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Olszewie-Borkach organizuje zajęcia feryjne dla dzieci. Również
w tym roku frekwencja dopisała i dzieciaki mogły uczestniczyć w różnych formach aktywności. Organizatorzy przygotowali dla uczestników zabawy słowne, logiczne, muzyczne, plastyczne i gry dydaktyczne oraz ruchowe.

Dziękujemy za pomoc w organizacji zajęć: Dyrektor Gimnazjum w Olszewie-Borkach- Pani Elżbiecie Kacprzyk, Sołtysowi- Panu Andrzejowi Grzymale oraz Pani Elżbiecie Nakielskiej- Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Olszewie-Borkach i jej pracownicom.
Serdecznie zapraszamy za rok – Patrycja Potrykus-Grochowina, Magdalena Oleśkiewicz, Magdalena Lenkiewicz.