Mała Olimpiada w Czerwinie 2015
Zajecia w czasie ferii
18 lutego 2016

Magia Świąt Bożego Narodzenia

W dniach 21 i 22 grudnia 2015 roku kolejno w punktach w Rzekuniu i Czerwinie pracownicy PPP w Czerwinie zorganizowali spotkania Mikołajkowe dla dzieci objętych terapią w wieku 6 – 12 lat, w których łącznie wzięły udział 34 osoby. Z daleka od smart fonów i tabletów, w atmosferze wsłuchiwania się w opowieści o przygodach Mikołaja a nawet w śpiewie kolęd uczniowie wykonali ozdoby i kartki świąteczne, które miały być prezentem dla ich najbliższych. Na uwagę zasługuje różnorodność technik i materiałów z których zostały wykonane. Mieli szansę również na wykazanie się sprawnością narządów artykulacyjnych w potyczkach językowych. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za udział ich dzieci w spotkaniu, którego nadrzędnym celem było propagowanie czytelnictwa.

Sami zobaczcie:

Organizatorzy: