Dogoterapia w PP-P w Rzekuniu
Mała Olimpiada w Czerwinie 2015
21 grudnia 2015

Szlachetna Paczka

W grudniu 2015 roku pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Czerwinie dołączyli do projektu mądrego pomagania czyli Szlachetnej Paczki. Swoją pomoc dedykowali rodzinie z gminy Rzekuń mającej troje dzieci, w której rodzice pozostają aktualnie bez pracy. Najmłodsze z dzieci ma cztery miesiące. Potrzebująca rodzina otrzymała od nas artykuły spożywcze, słodycze, środki czystości, odzież, zabawki oraz książeczki i kredki dla dzieci.
12 grudnia wszystkie zebrane rzeczy zostały przekazane wolontariuszom.

W podziękowaniu otrzymaliśmy plakat i tabliczkę czekolady-dziękujemy. Mamy nadzieję, że nasze skromne wsparcie rozświetli szare dni wybranej przez nas rodziny i będzie dla Nich impulsem do zmagania się z przeciwnościami i trudnościami losu. Życzymy im Wesołych Świąt.

Akcja bardzo nam się podobała i chętnie weźmiemy w niej udział w roku następnym.

Pracownikom dziękuję za udział w projekcie, a koordynatorowi – Magdzie za inicjatywę, serce, otwartość i wrażliwość na drugiego człowieka.